02/08/2012

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme právě spustili naše nové internetové stránky a to v jubilejním roce, kdy slavíme 20 let existence firmy. Pevně věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete. Do budoucna se budeme snažit tyto stránky neustále zlepšovat a rozšiřovat.

Firma

Vznik společnosti

MANI, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 v Českých Budějovicích jako obchodní společnost se zaměřením na služby - poskytování občerstvení prostřednictvím samoobslužných nápojových a potravinových automatů od firem AZKOYEN, SIELAFF a SandenVendo na veřejných místech, sportovních stadionech, školách apod., ale i v soukromém sektoru především ve výrobních podnicích. Tuto činnost jsme postupně rozšířili z Českých Budějovic i do dalších měst a obcí v ČR.

Gastronomie

Díky velmi pozitivním ohlasům zákazníků, kteří ochutnali kávu z našich automatů jsme ještě během devadesátých let rozšířili naši nabídku o poskytování plně automatických kávovarů pro gastronomii a kanceláře. V ČR a na Slovensku od r.1999 zastupujeme dánskou rodinnou firmu SCANOMAT - výrobce profesionálních kávovarů. Jejími výrobky jsme pak zajišťovali několik významných světových událostí - např. restauraci v českém pavilonu na výstavě EXPO 2000 v Hannoveru, český olympijský dům na ZOH v Salt Lake City 2002 a v tomtéž roce i summit NATO v Praze. Kromě technologie jsme pro tyto akce zajišťovali též dodávky kávy a dalších surovin. Mezi naše zákazníky patří Nestlé Česko, Nestlé Slovensko, společnost Golem catering a mnoho dalších restaurací, hotelů, penzionů apod. v České republice i v zahraničí.

Naše Motto

Náš reklamní slogan "výsostný požitek z kávy" se snažíme skutečně naplnit ve všech směrech. Proto neustále hledáme rezervy a zlepšujeme jak kvalitu nápojů, tak služeb.

Něco navíc ! Ekologie, zemědělství

Od kvalitních nápojů není zas tak daleko k ekologii a zemědělství - více na www.highlandcattle.cz

 

(c) 2024 Copyright MANI, spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena.